Dekorácie na tortu ušká a labky pripravené na okamžité použitie. Dekorácie sa vyrábajú ručne, s obsahom prírodných extrakčných farbív. Ideálne na zdobenie tort, košíkov a ďalších dezertov. Tieto dekorácie sú už hotové, nie je potrebné ich ďalej upravovať. Rozmery: 1,5 – 2,5 – 3,5 cm, v balení 10 ks.
Kryštálový cukor, voda, kukuričný škrob, gumy: E401, E466, E415, E405, E412; vaječný bielok, farbivo: košenila.
| Alergény | lepok, mlieko, orechy, sója |
| Energetická hodnota kJ | 1636 kJ |
| Energetická hodnota kcal | 390,9 kcal |
| Tuk | 0 g |
| - z toho nasýtených | 0 g |
| Sacharidy | 96 g |
| - z toho cukry | 75 g |
| Bielkoviny | 0 g |
| Vláknina | 0 g |
| Soľ | 0 g |
Taliansko
| Farba | biela |
| Kategória: | Veľká noc |
| Cukrové ozdoby s motívmi | |
| Zdobenie na Veľkú noc | |
| Veľkonočné zdobenie | |
| Výrobca | Decora |
| EAN | 8024622068462 |
| Kód produktu | 0500413 |